Квадрівіум – співорганізатор Х Міжнародної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України»

Головна  >>  Новини  >>  Квадрівіум – співорганізатор Х Міжнародної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України»

Міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики  України» відсвяткувала свій десятий ювілей. Серед організаторів заходу вже третій рік поспіль – ГО “Квадрівіум”.

25 листопада у Чернівцях відбулася Х Міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики  України». Надія Бурейко та Оксана Добржанська, кандидати політичних наук, дослідниці ГО “Квадрівіум”, є організаторами даної конференції з моменту її заснування у 2006 року (на той момент – студентки третього курси факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича). За час свого існування проект від невеличкого студентського заходу у межах одного факультету розширився до міжнародного майданчика обміну думками та експертними оцінками.

Метою конференції є розвиток науково-дослідницького та практичного потенціалу серед молоді в галузі міжнародних відносин, які прагнуть долучитися до формування та реалізації зовнішньополітичних стратегій Української держави, а також діяльності офіційної та публічної дипломатії. Конференція створює мережу контактів, де сьогоднішні студенти та аспіранти, а завтрашні політики, дипломати, політичні аналітики та консультанти могли б спільно вести діалог про актуальні проблеми зовнішньої політики України та шукати шляхи їх розв’язання.

Робота конференції традиційно ведеться у п’яти секціях: «Дипломатична служба України: здобутки та проблеми», «Актуальні проблеми міждержавних відносин», «Відносини України з державами-сусідами», «Співпраця України з міжнародними організаціями», «Права людини в Україні та світі». Незмінно захід відбувається в рамках кафедри міжнародних відносин ЧНУ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *