Голова “Квадрівіуму” Інна Кубай – лектор міжнародного навчально-освітнього проекту «Що на кону? Вибори Президента в Україні 2014 року»

Головна  >>  Новини  >>  Голова “Квадрівіуму” Інна Кубай – лектор міжнародного навчально-освітнього проекту «Що на кону? Вибори Президента в Україні 2014 року»

30 жовтня 2014 р. в рамках реалізації міжнародного навчально-освітнього проекту «Що на кону? Вибори Президента в Україні 2014 р.» Інна Кубай дала відкриту лекцію для українських та німецьких студентів на тему: «Українська політична культура: історичні витоки та регіональні особливості».

30 жовтня 2014 р. в рамках реалізації міжнародного навчально-освітнього проекту «Що на кону? Вибори Президента в Україні 2014 р.», організаторами якого стали Баварський академічний центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (BAYHOST), Східнобаварський технічний університет (OTH) у Амберг-Вайдені, Центр німецької мови при ЧНУ ім. Ю. Федьковича, голова ГО «Квадрівіум» Інна Кубай прочитала відкриту лекцію для українських та німецьких студентів на тему «Українська політична культура: історичні витоки та регіональні особливості». Під час лекції були обговорені проблемні моменти, пов’язані із виникненням терміну політична культура, розкрито основні методологічні підходи до розуміння даного питання в українській і німецькій політичній науці, проаналізовано ціннісний та інституційних рівень української політичної культури на прикладі президентських і парламентських виборів в Україні 2014 р.

Na konu 1.php Na konu 2.phpДетальніше про проект можна дізнатися за посиланням:
http://www.chnu.cv.ua/index.php?page=ua/news&data[5012][id]=4064


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *