“А безВІЗ і нині там”? Надія Бурейко про довгоочікуване рішення про безвіз в ефірі радіо “Буковина”

Головна  >>  Новини  >>  “А безВІЗ і нині там”? Надія Бурейко про довгоочікуване рішення про безвіз в ефірі радіо “Буковина”

У вівторок, 8 листопада, на радіо «Буковина» з дослідником ГО «Квадрівіум», кандидатом політичних наук Надією Бурейко говорили про довгоочікуване рішення про безвіз

У своїй передвиборчій програмі, розміщеній 30 березня 2014 року на сайті ЦВК, кандидат у президенти Петро Порошенко пообіцяв встановлення безвізового режиму з Євросоюзом упродовж першого року виконання своїх повноважень. Минулого тижня на своїй сторінці у Facebook президент України Петро Порошенко зробив ще одну заяву: «До 24 листопада Україна нарешті повинна отримати рішення щодо безвізового режиму з Європейським союзом».

Нові заяви – нові очікування. У вівторок, 8 листопада, на радіо «Буковина» з дослідником ГО «Квадрівіум», кандидатом політичних наук Надією Бурейко говорили про довгоочікуване рішення про безвіз. Про те, чи чекати Україні на «безвіззя», чи дійсно ЄС зволікає з наданням безвізового режиму, які перешкоди для ухвалення остаточного рішення можуть виникнути, а також про міфи й стереотипи, якими супроводжується дискусія про «безвіз» в Україні, Надія Бурейко розповіла у передачі «Акценти».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *