Експертна дискусія у межах проекту “У межах та поза межами: розуміння Європейського Союзу поза його кордонами”

Головна  >>  Без рубрики  >>  Експертна дискусія у межах проекту “У межах та поза межами: розуміння Європейського Союзу поза його кордонами”

10 грудня 2015 року експерт ГО «Квадрівіум» Надія Бурейко на запрошення організаторів долучилися до експертної дискусії, присвяченої запуску проекту “У межах та поза межами: розуміння Європейського Союзу поза його кордонами”.

10 грудня 2015 року експерт ГО «Квадрівіум» Надія Бурейко на запрошення організаторів долучилися до експертної дискусії, присвяченої запуску проекту “У межах та поза межами: розуміння Європейського Союзу поза його кордонами”. Метою проекту є розвиток управління кордонами, у т.ч. і шляхом розробки тренінгових програм для співробітників прикордонного контролю з Румунії, Молдови та України. Тим самим реалізація проекту передбачає вдосконалення умінь та компетенцій співробітників прикордонного контролю та посилення співробітництва трьох держав у галузі.
Проект виконується за фінансової підтримки Європейської Комісії, програма Еразмус+. Координатором виступає Національний університет політології та громадського управління, факультет міжнародних відносин та європейської інтеграції (Бухарест, Румунія).

В експертної дискусії, що стала першим робочим заходом у рамках проекту, участь взяли представники влади, наукових та експертних кіл, а також громадського сектору. Під час зустрічі обговорювали перспективи реалізації проекту та проведення спільних досліджень управління кордонами трьох держав – Румунії, Молдови та України. Надія Бурейко виступила з доповіддю на тему кризи в Україні та її можливих безпекових наслідків для Молдови та Румунії. Крім того, вона поділися власним баченням проведення запланованого дослідження, його теоретичних та практичних складових, особливостей збору емпіричних даних, а також висловила ідеї щодо освітньої складової проектних тренінгів. Також Надія Бурейко наголосила на необхідності ширшого залучення громадського сектору задля кращого досягнення поставлених цілей.

З програмою заходу можна ознайомитися тут


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *