Круглий стіл «Вплив світових викликів на імплементацію політики ЄС щодо країн Східного Партнерства»

Головна  >>  Новини  >>  Круглий стіл «Вплив світових викликів на імплементацію політики ЄС щодо країн Східного Партнерства»

Щороку в третю суботу травня в Україні відзначать День Європи. У переддень цього дня 14 травня 2021 року в рамках проекту ENACTED відбувся круглий стіл…

Щороку в третю суботу травня в Україні відзначать День Європи. У переддень цього дня 14 травня 2021 року в рамках проекту ENACTED «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах» (2017-2625) відбувся круглий стіл «Вплив світових викликів на імплементацію політики ЄС щодо країн Східного Партнерства».

Захід був організований Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, ГО «Quadrivium», Департаментом комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації і відбувся у змішаному форматі: іногородні гості виступали онлайн, а експерти з Чернівців – офлайн.

З ключовими доповідями виступили експерти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву», Ради зовнішньої політики «Українська призма», Чернівецької обласної державної адміністрації, ГО «Quadrivium», Молдовського державного університету, Інституту політичних і геополітичних досліджень.

З програмою круглого столу можна ознайомитися ТУТ.

Учасники круглого столу обговорювали, як пандемія, дезінформація, зміна світових лідерів, агресія Російської Федерації та інші світові події та тенденції впливають на політику Європейського Союзу щодо Азербайджану, Білорусі, Грузії, Вірменії, Молдови та України. Які досягнення для кожної з країн-учасниць у рамках Східного Партнерства?  Що чекає Східне Партнерство далі? Які варіанти розвитку політики ЄС щодо України? Чи відбулася «м’яка європеїзація» країн Східного Партнерства? Ці та інші питання спровокували жваву дискусію.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *