Експерт-аналітик “Квадрівіуму” вивчала досвід роботи міжнародних та регіональних громадських організацій

Головна  >>  Новини  >>  Експерт-аналітик “Квадрівіуму” вивчала досвід роботи міжнародних та регіональних громадських організацій

29 листопада експерт-аналітик ГО «Квадрівіум» Надія Бурейко відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, який проходив у французському місті Анмас, де було представлено чимало міжнародних і регіональних громадських організацій.

29 листопада експерт-аналітик ГО «Квадрівіум» Надія Бурейко відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, який проходив у французському місті Анмас, де було представлено чимало міжнародних і регіональних громадських організацій. Захід послужив платформою для обміну досвідом між громадськими діячами та волонтерами, які опікуються питаннями регіонального розвитку, працюють у напрямі сприяння міжнародному миру та безпеці, захисту прав людини, вирішення релігійних, етнічних, військових конфліктів і надання допомоги їх жертвам.
У ході заходу відбулася презентація можливостей для співпраці з Організацією Об’єднаних Націй. Зокрема, Надія Бурейко ознайомилася з навчальними програмами Дослідницького інституту ООН, серед яких програма багатосторонньої дипломатії, навчальна програма з підтримання миру та програма сприяння миру та запобігання конфліктів.

 

Unitar 1.php


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *