Вимірювання ефективності інструментів сусідства ЄС в Україні

Головна  >>  Новини  >>  Вимірювання ефективності інструментів сусідства ЄС в Україні

Надія Бурейко, заступниця голови ГО “Квадрівіум”, взяла участь у міжнародній конференції “Майбутнє політик розширення та партнерства ЄС: акторність ЄС у Південно-Східній Європі та Східному сусідстві”.

Надія Бурейко, заступниця голови ГО “Квадрівіум”, взяла участь у міжнародній конференції “Майбутнє політик розширення та партнерства ЄС: акторність ЄС у Південно-Східній Європі та Східному сусідстві”. Конференція проходила онлайн 14-15 жовтня 2020 року з стрімом у YouTube.

У презентації Н. Бурейко “Вимірювання ефективності інструментів сусідства ЄС в Україні”  було проаналізовано сприйняття акторності Європейського Союзу за межами його східних кордонів, головним чином у тих регіонах України, які безпосередньо межують з ЄС. Попри активні спроби ЄС підвищити свою присутність у регіоні, за словами Бурейко, суспільне сприйняття впливу ЄС на розвиток регіону все ще залишається доволі помірним. Дослідження ґрунтується на результатах соцопитування, що було проведено восени 2019 року в тих регіонах України, які межують з ЄС, фірмою “Социс” у рамках дослідницької діяльності проекту ENACTED.

З презентацією дослідження можна ознайомитися ТУТ

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, слідкуйте за оновленнями дослідження ENACTED.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *