Літня школа зі Східного партнерства для аспірантів та постдоків, 6-13 червня 2018 року, м. Орадя, Румунія

Головна  >>  Анонс подій  >>  Літня школа зі Східного партнерства для аспірантів та постдоків, 6-13 червня 2018 року, м. Орадя, Румунія

Запрошуємо аспірантів та постдоків (не більше 4 років після захисту) подаватися на літню школу зі Східного партнерства, що проходитиме у м. Орадя, Румунія, 6-13 червня 2018 року.

Запрошуємо аспірантів та постдоків (не більше 4 років після захисту) подаватися на літню школу зі Східного партнерства, що проходитиме у м. Орадя, Румунія, 6-13 червня 2018 року. Школу організовано у рамках проекту Erasmus+ Jean Monnet Project ENACTED, партнерами якого від України виступають Quadrivium, ГО “Сприяння міжкультурному співробітництву” та Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.

Школа – англомовна. По її завершенню учасники отримають сертифікати про участь, а також 7 кредитів ECTS за умови виконання письмового завдання. Участь у школі – безкоштовна. Організатори покривають витрати на проживання та харчування. Деталі про подію та особливості аплікаційного процесу – на англомовній сторінці сайту.

footer2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *