Відбулася школа лідерства та активізації громадянина „Цінності об’єднаної Європи й українського суспільства: лідери думок в дії”

Головна  >>  Новини  >>  Відбулася школа лідерства та активізації громадянина „Цінності об’єднаної Європи й українського суспільства: лідери думок в дії”

Квадрівіум продовжує програмні заходи проекту «Цінності об’єднаної Європи і українського суспільства: проблеми співвідношення та механізм транзиту»

Квадрівіум продовжує програмні заходи проекту «Цінності об’єднаної Європи і українського суспільства: проблеми співвідношення та механізм транзиту», що реалізується за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

У 2016 році з метою є деміфологізації та популяризації в українському суспільстві ціннісних засад функціонування об’єднаної Європи ми провели подіумну дискусію «Європейські цінності та Україна: міфи і реальність» у м. Маріуполь.

У 2017 році у м. Чернівці було організовано зимову школу «Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту» (21-25.02.2017 р.), під час якої представники академічного та експертного середовищ, громадські активісти, політики разом із молоддю з різних регіонів України напрацювали утилітарні шляхи транзиту європейських цінностей і практичні механізми їхнього впровадження в українські суспільно-політичні реалії.

Продовження проекту стала школа лідерства та активізації громадянина «Цінності об’єднаної Європи й українського суспільства: лідери думок в дії», що проходила у Чернівцях 16-20 грудня 2018 року. Школа ставила на меті сприяти підготовці лідерів нового типу у професійному, громадському та політичному житті країни та об’єднала нових учасників і тих, хто були випускниках попередніх проектних заходів і тепер повернулися у проект як фасилітатори. Такий підхід оптимізує розбудову нетворкінгу адвокатів європейських цінностей в українському суспільстві.

З програмою школи, а також більш детальною інформацією про всі проектні заходи можна ознайомитися на сайті проекту http://evu.quadrivium.org.ua/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *