Quadrivium – серед організаторів Восьмого Міжнародного симпозіуму сусідства

Головна  >>  Новини  >>  Quadrivium – серед організаторів Восьмого Міжнародного симпозіуму сусідства

19 – 24 червня ГО ‘Квадрівіум’ спільно з  Центром міжнародних та європейських студій у партнерстві з UA: Ukraine Analytica, ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» та Радою зовнішньої політики “Українська призма” провели Восьмий Міжнародний симпозіум сусідства “Управління змінами у країнах Східного сусідства ЄС”. Локацією для симпозіуму цьогоріч було обрано місто Одеса.

19 – 24 червня ГО ‘Квадрівіум’ спільно з  Центром міжнародних та європейських студій у партнерстві з UA: Ukraine Analytica, ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» та Радою зовнішньої політики “Українська призма” провели Восьмий Міжнародний симпозіум сусідства “Управління змінами у країнах Східного сусідства ЄС”. Локацією для симпозіуму цьогоріч було обрано місто Одеса.

Симпозіум покликаний сприяти співробітництву та взаєморозумінню в країнах сусідства крізь міжкультурний діалог та міждисциплінарне навчання. Зокрема, одним з основних поставлених завдань  організованих дискусійних платформ було зрозуміти та оцінити політичні та безпекові зміни в регіоні Східного сусідства, Південного Середземномор’я та Південносхідної Європи, а також у світі загалом крізь призму ролі ЄС та НАТО в глобалізаційних процесах сучасного періоду.

Значну увагу було присвячено ролі змінотворців. Крім панельних дискусій, у рамках Симпозіуму було проведено дводенний практичний воркшоп.

Дискусійні панелі не тему Східного Сусідства і безпеки були ініційовані за підтримки ГО “Квадрівіум” та ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» у рамках ENACTED ­­– «Європейський Союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах» (2017-2625), що фінансується Європейським Союзом.

Загалом, участь у Всьмому міжнародному Симпозіумі сусідства взяли 35 учасників з 13 країн та 22 спікери.

Фотоальбом


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *