Надія Бурейко – про перспективи країн Східного партнерства між глобальними гравцями

Головна  >>  Новини  >>  Надія Бурейко – про перспективи країн Східного партнерства між глобальними гравцями

5 липня експерт Квадрівіуму Надія Бурейко взяла участь у панельній дискусії Літньої школи у Будапешті, присвяченій перспективам країн Східного партнерства між глобальними гравцями

5 липня експерт  Квадрівіуму Надія Бурейко разом з Адамом Рейхардтом, редактором журналу  «Нова Східна Європа» та Жолтом Цсепрегі з Центру «Antall József Tudásközpont» взяла участь у панельній дискусії, присвяченій перспективам країн Східного партнерства між глобальними гравцями. Особлива увага дискусії була прикута до найбільших досягнень ініціативи «Східне партнерство» за останні десять років, вплив змін, що відбулися у ЄС, на європейську політику сусідства, цілі Східного партнерства після 2020 року.

Надія Бурейко наголосила на потребі дуже чіткого окреслення цілей Східного партнерства на найближчу перспективу, зрозумілих як для самого ЄС, так і для країн-партнерів. Важливо, щоб окреслені цілі були гнучкими і дозволяли пристосовуватися та реагувати на потреби кожної конкретної країни Східного партнерства із візією кінцевого результату. Попри те, що Бурейко відносить себе до єврооптимістів-конструктивістів, вона визнає, що сьогодні у добу постреалізму конфлікт цінностей може бути врівноважений лише єдністю інтересів. Тому, на її думку, дуже важливо в рамках Східного партнерства чітко просувати не тільки європейські цінності, але і європейські інтереси.

Панельна дискусія була організована у рамках двотижневої Літньої школи Йозефа Анталла, що проходила в Будапешті. Заснована в 2013 році, цьогоріч школа фокусувалася на країнах Вишеградської групи в регіональних партнерствах.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *