Думка експерта: регіональний розвиток та лідерство. З Мумбі Марією Вачіра

Головна  >>  Почути експертну думку  >>  Думка експерта: регіональний розвиток та лідерство. З Мумбі Марією Вачіра

Мумбі Марія Вачіра – магістр, докторантка Університету Сент Галлена, Швейцарія, викладач Стратморського університету в Найробі (Кенія), ділиться міркуваннями про регіональний розвиток та лідерство.

© Мумбі Марія Вачіра

Нині менше ніж на 5% африканців навчаються у вищих навчальних закладах. Як наслідок, майбутнє регіону належить цьому незначному за кількістю прошарку освіченої еліти. Хоча континент і продемонстрував суттєвий прогрес за рахунок інвестицій у місцеві підприємства та їх росту, досягнень у галузі технологій і помітних покращень у сфері освіти, його розвиток і надалі уповільнюється корумпованістю урядів, економічною й соціальною нерівністю, низьким рівнем системи охорони здоров’я і безпеки.

Через низький рівень освіти в регіоні чимало африканців з метою здобуття вищої освіти виїжджають за кордон. Далеко не всі повертаються в Африку після завершення навчання, що, на думку нашого експерта, є однією із перешкод на шляху економічного і соціального розвитку регіону. Мумбі Марія Вачіра вважає, що повернення назад насправді є дорогою вперед.

Для ознайомлення з експертною думкою Мумбі Марії Вачіра перейдіть за посиланням http://quadrivium.org.ua/index.php/mumbi-maria-wachira/?lang=en

Матеріал поданий англійською мовою.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *