Марія Процюк взяла участь в експертній дискусії на тему президентських виборів в Україні

Головна  >>  Без рубрики  >>  Марія Процюк взяла участь в експертній дискусії на тему президентських виборів в Україні

Колегіум Східної Європи імені Яна-Новака Єзьоранського у Вроцлаві, редакція журналу «Nowa Europa Wschodnia» та Національна бібліотека імені Оссолінських у Вроцлаві 24 квітня 2019 року організували зустріч-дискусію на тему «Президент з екрану? Україна після виборів – 2019».

Колегіум Східної Європи імені Яна-Новака Єзьоранського у Вроцлаві, редакція журналу «Nowa Europa Wschodnia» та Національна бібліотека імені Оссолінських 24 квітня 2019 року у Вроцлаві організували зустріч-дискусію на тему «Президент з екрану? Україна після виборів – 2019».

У дискусії взяла участь експертка ГО «Квадрівіум» Марія Процюк разом із  Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польщі в Україні у 2016-2019 роках Яном Пєклом, директором Центру східних студій ім. М. Карпя у Варшаві Адамом Еберхардтом та аспірантом Острозької академії Олександром Кашинським. Модерував захід редактор видання «Nowa Europa Wschodnia» Анджей Бжежєцкі.

Учасники заходу ділились враженнями про перебіг передвиборчої президентської кампанії в Україні та обмінювались думками щодо перспектив внутрішньо- і зовнішньополітичного майбутнього України, зокрема і в контексті двосторонніх відносин України та Польщі.

Партнерами заходу виступили Фундація «Україна», Об᾽єднання українців у Польщі, а також Кафедральна парафія греко-католицької церкви у Вроцлаві.

Запрошуємо переглянути ВІДЕОЗАПИС ЗУСТРІЧІ, наданий новинним порталом українців у Вроцлаві «InPoland».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *