Експерт ГО «Quadrivium» Марія Процюк – стипендистка Програми імені Лейна Кіркланда 2018/2019

Головна  >>  Новини  >>  Експерт ГО «Quadrivium» Марія Процюк – стипендистка Програми імені Лейна Кіркланда 2018/2019

Експерт ГО «Quadrivium» Марія Процюк у рамках стипендійної програми імені Лейна Кіркланда проведе 2018-2019 навчальний рік у Вроцлавському університеті, де проводитиме дослідження на тему

Експерт ГО «Quadrivium» Марія Процюк у рамках стипендійної програми імені Лейна Кіркланда проведе 2018-2019 навчальний рік у Вроцлавському університеті, де проводитиме дослідження на тему «Вплив недержавних акторів публічної дипломатії на українсько-польські відносини: регіональна специфіка».

Інтеграційний з’їзд 40 учасників річної та 4 учасників піврічної стипендійної програми з України, Білорусі, Росії, Вірменії, Грузії, Молдови, Казахстану і Киргизстану відбувся 20-29 вересня 2018 року у Любліні.  Окрім отримання організаційних настанов учасники взяли участь у щорічному Конгресі ініціатив Східної Європи, завітали до органів місцевого самоврядування, зустрілись із діячами громадського сектору, познайомились з історією та культурною спадщиною Любельського воєводства. Після завершення орієнтаційно-інтеграційного з’їзду стипендисти розпочали свій навчальний рік в одному з п’яти академічних осередків Польщі – в університетах Любліна, Варшави, Познані, Кракова та Вроцлава.

grupa_2018

Стипендійна програма імені Лейна Кіркланда – це комплексна освітньо-наукова можливість, котра передбачає навчання у одному з вищезгаданих вишів, проходження професійного стажування в обраній установі / організації у Польщі, а також написання наукової роботи у своїй сфері. Програма адресована молодим лідерам країн Східного Партнерства та Середньої Азії, котрі вже здобули вищу освіту та зацікавлені у розвитку демократії, економіки та громадянського суспільства у своїх країнах і регіонах. Стипендія започаткована 19 років тому і щорічно організовувана під егідою фундації «Лідери змін» та Польсько-американського фонду свободи.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *