Quadrivium – регіональний партнер мережі Жана Моне ‘Європейський союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні – ENACTED’

Головна  >>  Новини  >>  Quadrivium – регіональний партнер мережі Жана Моне ‘Європейський союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні – ENACTED’

ГО “Quadrivium” радо інформує про старт проекту у рамках напряму Жана Моне програми ERASMUS+ ‘Європейський союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні – ENACTED’ (2017-2625)!

ГО “Quadrivium” радо інформує про старт проекту у рамках напряму Жана Моне програми ERASMUS+ ‘Європейський союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні- ENACTED’ (2017-2625)!

Проект ENACTED поєднує в собі дослідницьку, викладацьку, дискутивну діяльність та дії з розповсюдження інформації у сфері ‘європейських студій у рамках мережі, що включає 12 партнерів (8 університетів та 4 неурядові організації) з шести країн: 3 члени ЄС (Румунія, Угорщина, Польща) та 3 східних сусіда (Молдова, Україна, Білорусь). Проект координується Центром європейських студій Ясського університету Александра Іоана Кузи. ГО “Квадрівіум” є регіональним партнером проекту разом з ще двома інституціями з України – Чернівецьким національний університетом імені Юрія Федьковича та ГО “Сприяння міжкультурному співробітництву”.

Загальна мета проекту ENACTED – консолідація та сприяння високому рівню розвитку досліджень та викладання європейських студій, зокрема щодо теми акторності ЄС, шляхом інтеграції партнерів мережі, а також підвищення їхньої ролі в суспільстві.

Проект спрямований, по-перше, на започаткування нового підхід до аналізу спроможності ЄС ініціювати та імплементовувати дії у країнах східного сусідства, адже міцний ЄС, спроможний впоратись із викликами, що виникають у країнах східного сусідства, також повинен грати більш активну роль у свої безпосередніх прикордонних регіонах шляхом поглиблення співпраці та підвищення обізнаності про нагальну необхідність сприяти стабілізації регіонів.

З метою сприяння посиленню в регіоні логіки ЄС, заснованої на цінностях, проект, по-друге, орієнтований на просування концепції  «відкритої академічної мережі» у східному пограниччі за допомогою інтеграції академічних партнерів з країн, що знаходяться по обидва боки від східних кордонів ЄС:

  1. університети, що створюють та розвивають знання про ЄС;
  2. неурядові організації, що глибоко зацікавлені у питаннях, пов’язаних з ЄС, та які можуть співпрацювати з університетами для створення синергії між академічним та громадянським суспільством для поширення знань у галузі європейських студій.

Слідкуйте за розвитком проекту ENACTED!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *