Міжнародна німецько-українсько-молдовська школа

Головна  >>  Новини  >>  Міжнародна німецько-українсько-молдовська школа

30 вересня 2015 р. голова ГО «Квадрівіум» Інна Кубай прочитала лекцію в рамках 1-ї частини зимової міжнародної німецько-українсько-молдавської школи «Вивчення громадянського суспільства молоддю – основа для підтримки діалогу та взаєморозуміння в прикордонному регіоні Буковина-Бессарабія».

Першу частину зимової міжнародної школи «Вивчення громадянського суспільства молоддю – основа для підтримки діалогу та взаєморозуміння в прикордонному регіоні Буковина – Бессарабія», що тривала з 27.09 по 4.10.2015 р., було реалізовано в Чернівцях трьома університетами: Українським вільним університетом в Мюнхені (Німеччина), Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича (Україна), Бєльцьким державним університетом імені Алеку Руссо (Республіка Молдова) та виконано в рамках програми «Розвиток співпраці з громадянським суспільством в країнах Східного партнерства» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Scool 2015-1Проблематика семінарів, доповідей, презентацій та зустрічей у рамках вищезазначеної зимової школи носила компаративний характер і стосувалася окремих аспектів функціонування традицій громадянського суспільства в Європі. Голова ГО «Квадрівіум» Інна Кубай прочитала лекцію на тему: «Освіта молоді в прикордонних регіонах (на прикладі Буковини): масштаби і виклики» та ініціювала інтерактивний діалог між учасниками зимової школи, які поділилися власними роздумами щодо стану і перспектив розвитку освітніх систем країн свого навчання.
З матеріалами лекції можна ознайомитися тут.

Scool 2015-2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *