Феномен ідентичності та події в Україні обговорювали на міжнародній конференції в Університеті Пассау, Німеччина

Головна  >>  Новини  >>  Феномен ідентичності та події в Україні обговорювали на міжнародній конференції в Університеті Пассау, Німеччина

29-30 вересня експерти-аналітики ГО «Квадрівіум» Інна Кубай, Віктор Мудеревич, Надія Бурейко разом з колегами – істориками та політологами Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича – прийняли участь у міжнародній конференції «Прикордонні ідентичності: історичні витоки та сучасні конференції», що проходила в Університеті м. Пассау, Німеччина.

29-30 вересня експерти-аналітики ГО «Квадрівіум» Інна Кубай, Віктор Мудеревич, Надія Бурейко, Оксана Добржанська разом з колегами – істориками та політологами Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича – прийняли участь у міжнародній конференції «Прикордонні ідентичності: історичні витоки та сучасні конференції», що проходила в Університеті м. Пассау, Німеччина.
У ході роботи конференції були визначені теоретико-методологічні засади вивчення феномену ідентичності та окреслено рівні ідентичності крізь призму викликів та загроз ідеї Європи на сучасному етапі. Особливий акцент в науковій дискусії було зроблено на прикордонних ідентичностях в системі міжнародної безпеки на прикладі регіонів України (Буковина, Галичина, Донбас) та Німеччини (Баварія). Чималу увагу приділили обговоренню багатокультурності Чернівців як столиці Буковинського краю в історичній ретроспективі, визначаючи роль історії та її вплив на сучасні тенденції розвитку регіону.
У рамках конференції було проведено зустріч чернівецьких науковців зі студентами, аспірантами, професорсько-викладацьким складом Університету Пассау, а також журналістам та громадськими діячами з метою інформування про нинішню суспільно-політичну ситуацію в Україні та зокрема про події на Сході України.

Passau 1.php Passau 2.php Passau 3.php Passau 4.php Passau 5.php Passau 6.php Passau 7.php


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *