Голова Квадрівіуму Інна Кубай – на науковому стажуванні в Німеччині

Головна  >>  Новини  >>  Голова Квадрівіуму Інна Кубай – на науковому стажуванні в Німеччині

З 15 по 28 січня 2018 року Інна Кубай, голова Квадрівіуму, перебувала на науковому стажуванні в Інституті Георга Екерта Ляйбніцського міжнародного інституту з досліджень шкільного підручника у м. Брауншвайг (Німеччина). 

З 15 по 28 січня 2018 року Інна Кубай, голова Квадрівіуму, перебувала на науковому стажуванні в Інституті Георга Екерта Ляйбніцського міжнародного інституту з досліджень шкільного підручника у м. Брауншвайг (Німеччина). Основним завданням даного Інституту є проведення міждисциплінарних досліджень шкільних підручників та освітніх медіа, надання консультацій та експертних висновків щодо національних та міжнародних освітніх практик й політик, узгодження та напрацювання критеріїв щодо написання спільних наднаціональних підручників з дисциплін соціогуманітарного циклу.

У рамках стажування Інна Кубай прочитала лекцію «Сюжети з німецької історії в українських шкільних підручниках» для наукових співробітників і стажерів даного Інституту, під час якої представила результати своїх наукових напрацювань. Науковим куратором та консультантом даного дослідження виступив професор, доктор Роберт Маєр.

Крім того, під час перебування на стажуванні було обговорено перспективи й напрями наукової співпраці між Інститутом Георга Екерта та Квадрівіумом.

GEI1


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *