Експерт ГО «Квадрівіум» – слухач Глобальної школи з емпіричних методів дослідження

Головна  >>  Новини  >>  Експерт ГО «Квадрівіум» – слухач Глобальної школи з емпіричних методів дослідження

Експерт ГО «Квадрівіум» – слухач Глобальної школи з емпіричних методів дослідження, що проходила з 8 по 19 червня в Університеті Сент Галлена, Швейцарія.

Експерт ГО «Квадрівіум» Надія Бурейко стала слухачем Глобальної школи з емпіричних методів дослідження, що проходила з 8 по 19 червня в Університеті Сент Галлена, Швейцарія. Школа є однією з найкращих існуючих програм вивчення методології досліджень для молодих науковців, яка цьогоріч об’єднала 320 учасників з 58 країн світу. У рамках школи було запропоновано 23 навчальні курси різних видів складності для представників різних галузей наукового знання.

Global 1Надія Бурейко була слухачем двох курсів: «Якісні методи дослідження та аналізу даних» (інструктор – Поль Міхас, Університет Північної Кароліни) та «Змішані методи дослідження» (інструктор – Бурк Джонсон, Університет Південної Алабами).
Обидва курси були спрямовані на формування практичних навичок використання якісних та змішаних методів дослідження, а також конструювання дослідницького дизайну. Слухачі поглибили знання щодо  правильного формулювання дослідницької проблеми, гіпотези, особливостей і специфіки збору даних та їх аналізу, тощо.

Global 2Отримані під час навчання знання будуть використані у дослідницьких проектах ГО «Квадрівіум».
Детальніше про Школу та навчальні курси можна дізнатися за посиланням http://gserm.ch


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *