Стартував новий проект Квадрівіуму, присвячений цінностям об’єднаної Європи та українського суспільства

Головна  >>  Новини  >>  Стартував новий проект Квадрівіуму, присвячений цінностям об’єднаної Європи та українського суспільства

Стартував новий проект Квадрівіуму, присвячений цінностям об’єднаної Європи та українського суспільства. Перший захід – подіумна дискусія „Європейські цінності і Україна: міфи та реальність” – був проведений 25 листопада у Маріуполі.


З метою популяризації цінностей об’єднаної Європи серед конформістсько налаштованого населення України та напрацювання механізмів їхнього транзиту ГО «Квадрівіум» ініціював проект „Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту”, що реалізується за підтримки Представництва Фонду Ганнса Зайделя в Україні.

Першим ключовим етапом проекту стало проведення подіумної дискусії „Європейські цінності і Україна: міфи та реальність”. Захід був спрямований на деміфологізацію та популяризацію в українському суспільстві ціннісних засад функціонування об’єднаної Європи. Дискусія відбулася 25 листопада у Маріуполі. Партнером заходу став Фонд Розвитку Маріуполя.

За словами координатора проекту, голови ГО «Квадрівіум» Інни Кубай, проведений у Маріуполі діалог мав на меті розвіяти стереотипи щодо європейських цінностей і задати нової форми дискурсу щодо ціннісних орієнтацій молодих українців.

Як зазначає Максим Кияк, співзасновник мережі Global Ukraine, один із запрошених до дискусії експертів, «…де ще розповідати про це [цінності – ред.], як не у Маріуполі, місті, котре сьогодні є справжнім форпостом України та знає, як потрібно не просто на словах, а насправді захищати власні цінності».

З програмою дискусії та біографічною довідкою запрошених експертів можна ознайомитися на офіційному сайті проекту http://quadrivium.org.ua/evu/activ/  
Там же можна переглянути фото та відео матеріали.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *