Конкурс есе до Дня Європи та Дня європейського сусідства на BukScience-2020

Головна  >>  Новини  >>  Конкурс есе до Дня Європи та Дня європейського сусідства на BukScience-2020

У рамках науково-просвітницького проєкту buk_science days. Весна 2020» було представлено програмні заходи дослідницько-освітньої ініціативи ENACTED «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах»

У рамках науково-просвітницького проєкту buk_science days. Весна 2020» було представлено програмні заходи дослідницько-освітньої ініціативи ENACTED «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах» (2017-2625), що реалізується за підтримки Європейського Союзу  12 інституціями у шести країнах (Україна, Молдова, Білорусь, Польща, Румунія, Угорщина). В Україні ENACTED координують Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та ГО «Квадрівіум» у Чернівцях, а також ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» в Одесі. Три зазначені інституції спільно проводять дослідження ефективності та впливу інструментів політики європейського сусідства, а також оцінюють сприйняття Європейського Союзу в Україні. Крім дослідницького компоненту, ENACTED також передбачає організацію і проведення різноманітних заходів (літніх шкіл, круглих столів, дискусій, конкурсів тощо) з метою залучення до обговорення європейських ідей і цінностей якомога ширшої аудиторії, не обмежуючись фахівцями з академічного середовища чи представниками експертних кіл.

Одним із таких заходів є конкурс студентських есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії», що цьогоріч проводився в Україні втретє. До організації і підтримки конкурсу вже традиційно долучається Чернівецька ОДА. У конкурсі взяли участь студенти з усіх регіонів України, які в креативній та оригінальній формі ділилися власним баченням сприйняття процесів євроінтеграції та європеїзації в Україні, європейських цінностей, перспектив майбутнього Європейського Союзу та інших пов’язаних із ЄС тем.

За результатами оцінювання конкурсною комісією було відібрано п’ять есе із такими результатами:

  1. Андрій Тимчук (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, економічний факультет) – 28 балів;
  2. Віталій Найда (Харківський національний університет внутрішніх справ, факультет слідства) – 27 балів;
  3. Владислав Гарасимів (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, економічний факультет) – 25 балів;
  4. Лілія Семиволос (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту) – 24 балів;
  5. Максим Маханьков (Львівський національний університет ім. І. Франка, факультет міжнародних відносин) – 23 бали.

П’ять авторів найкращих есе запишуть коротку відео-презентацію у вільному форматі. Ці відео 23 травня будуть розміщені у фейсбуці і будуть оцінені користувачами соціальної мережі. Відео, яке набере найбільшу кількість вподобань («лайків») станом на 18.00 27 травня отримає 10 балів, друге відео за кількістю вподобань – 8 балів, третє – 6 балів, четверте – 4 бали, п’яте – 2 бали. Отримані бали будуть додані до тих, які були виставлені конкурсною комісією. Три есе, що займуть перші місця (які отримають у сумі найбільшу кількість балів від конкурсної комісії та від користувачів фейсбуку), візьмуть участь у міжнародному конкурсі есе і змагатимуться за головний грошовий приз.

Слідкуйте за новинами конкурсу у фейсбуці й голосуйте за Ваших фаворитів!

З приємністю нагадуємо, що минулого року у міжнародному етапі конкурсу почесне друге місце з призовим фондом у 250 євро здобула учасниця від України Анна Головко, студентка Національного університету «Львівська політехніка».

Джерело: http://oblosvita.com/vnz-bukovini/29280-pdbito-pdsumki-konkursu-studentskih-ese-divimos-u-maybutnye-spln-cnnost-spln-mryi.html


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *