“Квадрівіум” прийняв участь у Десятій сесії Школи європейських студій

Головна  >>  Новини  >>  “Квадрівіум” прийняв участь у Десятій сесії Школи європейських студій

“Квадрівіум” прийняв участь у Десятій сесії Школи європейських студій («EU Study Days»), яка проходила у Чернівцях 10-14 грудня 2014 року. Менеджер з адміністративної роботи ГО «Квадрівіум» Марія Процюк взяла активну участь у заходах Школи.

10-14 грудня 2014 року у Чернівцях відбувалася Десята сесія Школи європейських студій («EU Study Days») – проекту Представництва Європейського Союзу в Україні, організованого у співпраці з Українським освітнім центром реформ. Менеджер з адміністративної роботи ГО «Квадрівіум» Марія Процюк взяла активну участь у заходах Школи.
Школа надає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих фахівців з ЄС та України, глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та ЄС в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, права людини), зустрітися з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями, створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Eu Stud 1.phpУ рамках «EU Study Days 10», в якій мали можливість брати участь близько 40 представників української молоді із західних областей України, відбулася п’ятиденна навчальна сесія. Вона включала в себе поєднання лекційних елементів із застосуванням інтерактивних методів (наприклад, «Модель Ради ЄС», «Цінності ЄС»), дискусії та насичене дозвілля.
Лекторами і гостями Школи європейських студій у Чернівцях були авторитетні науковці, політичні і громадські діячі, експерти, дипломати і журналісти. Зокрема, це Михайло Кірсенко (професор кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія»), Віталій Мороз (директор департаменту нових медіа НУО «Інтерньюз Україна»), Юргіс Вілчінскас (керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні), Вікторія Давидова (радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні), Володимир Гушулей (асоціація випускників Коледжу Європи в Україні), Тетяна Огаркова (культуролог та публіцист, авторка матеріалів проекту «Життя європейців»), Дмитро Кулеба (посол з особливих доручень МЗС України), Олександр Банчук (експерт з адміністративно-деліктного права та кримінальної юстиції Центру політико-правових реформ), Михайло Гончар (президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ»), Тарас Качка (віце-президент Американської торгової палати, член української переговорної групи щодо Угоди про асоціацію з ЄС).
Модератором Школи європейських студій був Володимир Єрмоленко – кандидат філософських наук, старший викладач кафедри філософії, кафедри літературознавства та іноземних мов Києво-Могилянської академії, експерт НУО «Інтерньюз Україна».
Як зазначають організатори, проект «Школа європейських студій (EU Study Days)» має на меті створити мережу молодих людей в Україні, які спілкуватимуться після школи й надалі, обмінюватимуться досвідом.
Вашій увазі представляємо кілька лекцій, знятих під час десятої сесії Школи європейських студій у Чернівцях.

Відеоматеріали взяті із сайту «EU Study Days» – http://eustudydays.com/

Корисні посилання:
Школа європейських студій
http://eustudydays.com/
https://www.facebook.com/EUStudyDays?fref=nf

Представництво ЄС в Україні
http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *