Конкурс есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії»

Головна  >>  Анонс подій  >>  Конкурс есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії»

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, ГО «Квадрівіум», ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» та Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Чернівецької облдержадміністрації оголошують конкурс есе з метою висвітлення громадського сприйняття процесів євроінтеграції та європеїзації, викликів, що постають перед європейським проектом, європейських цінностей, майбутнього Європейського Союзу…

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, ГО «Квадрівіум», ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» та Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Чернівецької облдержадміністрації оголошують конкурс есе з метою висвітлення громадського сприйняття процесів євроінтеграції та європеїзації, викликів, що постають перед європейським проектом, європейських цінностей, майбутнього Європейського Союзу та інших пов’язаних з ЄС тем.

Конкурс входить до серії заходів  проекту ENACTED ­­– «Європейський Союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах» (2017-2625), що фінансується Європейським Союзом.

До участі у конкурсі есе запрошуються студенти.

Конкурс проходитиме на двох рівнях: національному та міжнародному. Національний рівень передбачає реєстрацію робіт конкурсантів, їх оцінювання та відбір, а також подальшу усну презентацію на відкритому для всіх бажаючих заході. Три роботи, відзначені як найкращі на національному рівні, будуть направлені для участі у конкурсі на міжнародному рівні, в якому будуть також представлені роботи учасників з інших країн-партнерів проекту (Румунії, Молдови, України, Білорусі, Польщі та Угорщини). У випадку перемоги на національному рівні есе будуть перекладені англійською мовою. На міжнародному рівні презентація роботи не є необхідною, есе буде оцінюватися міжнародною комісією, до якої будуть входити представники країн-партнерів проекту.

Кінцева дата подачі конкурсної роботи: 30 квітня 2018 року включно.

Відібрані конкурсні роботи будуть представлені на Дні Сусідства, що проходитимуть у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 7 травня об 11.00 год.

5-10-ти хвилинна презентація повинна висвітлювати основні ідеї есе. Презентація не передбачає використання Powerpoint чи інших компютерних програм.

Участь у конкурсі безкоштовна.

З усіма деталями участі у конкурсі можна ознайомитися ТУТ

poster_essay


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *