Відбувся національний відбірковий тур конкурсу есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії»

Головна  >>  Новини  >>  Відбувся національний відбірковий тур конкурсу есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії»

Участь у конкурсі взяли студенти з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки…

7 травня 2019 року у рамках відзначення Дня європейського сусідства Quadrivium cпільно з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» та Управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Чернівецької облдержадміністрації з метою висвітлення громадського сприйняття процесів євроінтеграції та європеїзації, викликів, що постають перед європейським проектом, європейських цінностей, майбутнього Європейського Союзу та інших пов’язаних з ЄС тем організували та провели конкурс есе «Дивимось у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії».

Конкурс входить до серії заходів  проекту ENACTED – «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах» (2017-2625), що реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Участь у конкурсі взяли студенти з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

За результатами оцінювання конкурсної комісії перемогу здобула Анна Головко з роботою «Європейський Союз як приклад раціонального використання концепції сталого розвитку суспільства», друге місце посіла Ляшенко Марина з есе «Роль і місце молоді у сучасній євроінтеграційній моделі». Ковальчук Станіслав з есе на тему «Східне партнерство +»: що передбачає новий формат?» посів третє місце.

Переможці національного відбіркового туру отримають спеціальні призи від Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Чернівецької облдержадміністрації і в подальшому візьмуть участь у конкурсі есе на міжнародному рівні


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *