Оголошуємо конкурс на кращі есе в рамках проекту «COVID-19 як імпульс для переосмислення цінностей в Україні і світі»

Головна  >>  Анонс подій  >>  Оголошуємо конкурс на кращі есе в рамках проекту «COVID-19 як імпульс для переосмислення цінностей в Україні і світі»

2020 рік поставив перед нами нові виклики, що стали справжнім випробуванням для багатьох українців різних професій, віку, світосприйняття. Багато хто втратив роботу, заробіток, живе спілкування, можливість відпочивати й подорожувати без кордонів. Водночас з’явилися інші можливості, альтернативні способи комунікації й навчання, відбулася переоцінка цінностей, змінилися пріоритети, форми й критерії оцінки досягнень особистісного й професійного розвитку.

А як вплинув COVID-19 особисто на Вас? Чи можна говорити про появу нової етики? Де межа свободи, обмеження прав людини, якими ми готові поступитися державі для гарантування власної безпеки? Як вплинув коронавірус на європейські цінності? Яким має бути діалог поколінь, середовищ в умовах пандемії? Що таке біополітика майбутнього?

ГО Quadrivium за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні оголошує конкурс на кращі есе в рамках проекту «COVID-19 як імпульс для переосмислення цінностей в Україні і світі» та закликає Вас відповісти на вищезазначені питання.

Якщо Ви – молода людина, досвідчений експерт, громадський діяч, політик, державний службовець, блогер, журналіст, діяч креативних індустрій, що цікавиться тематикою, пов’язаною із імплементацією європейських цінностей та посиленням діалогу поколінь, ми дуже хочемо почути Ваші думки.

Запропонувати своє бачення питання та відповіді на його виклики можна, надіславши есе на електронну адресу: quadrivium.evu@gmail.com

Як потрібно писати есе? Есе повинно відповідати тематиці проекту, умовам академічної доброчесності, бути оригінальним, містити тези з чітким обґрунтуванням. Обсяг тексту не повинен перевищувати п’яти сторінок.

Кращі роботи будуть оцінені експертним складом журі, увійдуть до підсумкових тематичних рекомендацій проекту, а їх автори стануть учасниками осінньої школи лідера думок*.

Дедлайн –  24.08.2020 р.

ОНОВЛЕНО: на численьні прохання дедлайн продовжено до 9 вересня!

Рекомендуємо перед написанням есе підписатися та прослухати тематичний онлайн-курс з 12 лекцій, розміщений на фейсбук сторінках Quadrivium та Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

*Дата проведення осінньої школи лідера думок буде корелюватися заважаючи на епідемологічну ситуацію в Україні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *