Експерт ГО «Квадрівіум» долучилася до проекту Центру ім. Жана Моне Університету Порстмута, Англія, «ЄС та Східне Сусідство: протиріччя європеїзації та європейської ідентичності».

Головна  >>  Новини  >>  Експерт ГО «Квадрівіум» долучилася до проекту Центру ім. Жана Моне Університету Порстмута, Англія, «ЄС та Східне Сусідство: протиріччя європеїзації та європейської ідентичності».

29-30 червня 2015 року Надія Бурейко, експерт ГО «Квадрівіум», виступила з лекцією в Університеті Порстмута, Англія. Доповідь була запланована у рамках проекту Центру ім. Жана Моне «ЄС та Східне Сусідство: протиріччя європеїзації та європейської ідентичності».

29-30 червня 2015 року Надія Бурейко, експерт ГО «Квадрівіум», виступила з лекцією в Університеті Порстмута, Англія. Доповідь була запланована у рамках проекту Центру ім. Жана Моне «ЄС та Східне Сусідство: протиріччя європеїзації та європейської ідентичності». Надія Бурейко представила ситуативний аналіз процесу європеїзації в Україні з урахуванням сучасного геополітичного контексту, запропонувавши новий науковий концепт дослідження проблеми в країнах, розташованих між ЄС та Росією. У ході дискусії з колегами було обговорено, чи є «ідея Європи» для регіону фактором стабілізації чи дестабілізації, як співвідносяться ідентичності, цінності та інтереси (економічні, стратегічні та політичні) і що визначає перспективи європейського вектору розвитку країн сусідства, зокрема України. Особливу увагу було приділено тому, яким чином ідея Європи сприймається населенням у різних регіонах України та яка динаміка спостерігається упродовж останніх років.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *