Навчальні візити у рамках проекту ENACTED ­­«Європейський Союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні»

Головна  >>  Анонс подій  >>  Навчальні візити у рамках проекту ENACTED ­­«Європейський Союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні»

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, ГО «Квадрівіум» та ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» оголошують про відбір кандидатів для проходження навчальних візитів у рамках проекту ENACTED ­­«Європейський Союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні» (2017-2625), що реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, ГО «Квадрівіум» та ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» оголошують про відбір кандидатів для проходження навчальних візитів у рамках проекту ENACTED ­­– «Європейський Союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні» (2017-2625), що реалізується за підтримки Європейського Союзу.

З дослідницької метою і для встановлення професійних академічних контактів учасники з України можуть здійснити навчальний візит в одну з трьох інституцій у Румунії: Центр європейських досліджень Ясського університету ім. А. Кузи (Ясси), Інститут єврорегіональних досліджень (Орадя) та Сучавський університет Штефана чел Маре (Сучава).

До участі запрошуються молоді дослідники у галузі європейських студій, які захистили кандидатські дисертації не раніше ніж 5 років до початку навчального візиту.

Усі деталі – на англомовній версії сайту.

footer2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *