Східне Партнерство: не проґавити можливості

Головна  >>  Новини  >>  Східне Партнерство: не проґавити можливості

Навчальний семінар «Східне Партнерство: не проґавити можливості» був підготовлений у рамках проекту «Мости Східного партнерства», що виконується  Радою зовнішньої політики «Українська призма»  за фінансової підтримки Європейського Союзу 

Навчальний семінар «Східне Партнерство: не проґавити можливості» був підготовлений у рамках проекту «Мости Східного партнерства», що виконується  Радою зовнішньої політики «Українська призма»  за фінансової підтримки Європейського Союзу  та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП). Партнером організації заходу 9 жовтня у Чернівцях виступила ГО «Квадрівіум».

Крім того, ГО «Квадрівіум» спільно з Чернівецьким національним університетом Юрія Федьковича та Радою зовнішньої політики «Українська призма» ініціювали однойменну дискусію на тему можливостей ініціативи ЄС «Східне Партнерство» у рамках серії заходів мережі ENACTED.

Ганна Шелест на Сергій Герасимчук про можливості Східного партнерства та регіональний вимір зовнішньої політики України – в ефірі радіо “Буковина”
https://www.facebook.com/radiobuk/videos/512017462614023/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *