День 6

Головна  >>  Діяльність  >>  День 6

29

Oct

Вікторія Циганюк та Богдан Куделько про шостий день українсько-польського молодіжного обміну

Вікторія Циганюк та Богдан Куделько про шостий день українсько-польського молодіжного обміну:

“Ранок цього дня розпочався з моделювання кооперації в суспільстві. Захід організував Тарас Прокоп, який розділив учасників на 4 команди й, пояснивши правила гри, допоміг зрозуміти нам, як співпрацювати на міжнародному рівні. Це було одним із найцікавіших інтерактивів цього тижня.

Наступним гостем, який читав нам лекцію на тему ”Чи можна мати дві Батьківщини?”, був Владислав Кучинський. Оскільки сам доповідач родом зі Львова, він вдало описав і порівняв особливості польського та українського менталітетів. Крім того, запрошений спікер  розповів про перебіг подій у зоні АТО, учасником яких був сам. Дискусія тривала понад дві години й усі охочі мали змогу задати питання гостеві.

4

У кінці дня учасники підсумовували особисті та спільні враження за весь тиждень, ділилися власними думками щодо покращення такого роду заходів і з’ясовували основні позитивні та негативні аспекти польсько-української співпраці. Вечір завершився цікавим спілкуванням між новими друзями та приємними побажаннями, які висловлювали обидві сторони”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *