Про кризу та солідарність у європейській історії дискутували у Віденському університеті.

Головна  >>  Без рубрики  >>  Про кризу та солідарність у європейській історії дискутували у Віденському університеті.

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH), у рамках якої експерт “Квадрівіуму” Надія Бурейко представила своє дослідження

Widen 1.php

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH), що з 2007 року є спільним науковим проектом Віденського університету (м. Відень, Австрія), Центральноєвропейського університету (м. Будепашет, Угорщина) та Європейського університету (м. Флоренція, Італія). Метою конференції GRACEH є розгляд проблемних питань в історії від раннього модерного періоду до сучасності із використанням міждисциплінарного підходу. Крім того, захід є платформою для співпраці між науковцями-початківцями та знаними гуру наукових досліджень.
Експерт «Квадрівіуму», к.політ.н. Надія Бурейко представила на конференції результати свого наукового дослідження, взявши участь у робочій секції «Україна – новий тип кризи?». У ході дискусії учасниками було обговорено основні проблеми та перспективи участі України в Східному партнерстві, запропоновано нові форми теоретичного переосмислення даної ініціативи Європейського союзу, проаналізовано проблеми ідентичності в Україні та інформаційний аспект українсько-російського конфлікту як нового типу психологічної кризи в Європі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *