Презентація “Можливості програми “Креативна Європа” для культурних та креативних індустрій Чернівців”

Головна  >>  Анонс подій  >>  Презентація “Можливості програми “Креативна Європа” для культурних та креативних індустрій Чернівців”

Громадська організація “Quadrivium” спільно з Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні запрошують відвідати презентацію “Можливості програми “Креативна Європа” для культурних та креативних індустрій Чернівців”

Громадська організація “Quadrivium” спільно з Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні запрошують відвідати презентацію “Можливості програми “Креативна Європа” для культурних та креативних індустрій Чернівців”, що відбудеться 27 травня 2017 р. з 12.00 до 14.00 у Літературному целанівському центрі за адресою: вул. О. Кобилянської, 51.

«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів, що дають можливість подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками та вдосконалюватися, планується виділити 1,46 мільярда євро.

Під час презентації Ви дізнаєтесь про можливості в рамках програми ЄС “Креативна Європа”, зможете поспілкуватися та задати питання Юлії Федів, керівнику Національного бюро “Креативна Європа в Україні”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *