Відбувся навчальний візит до Центру європейських досліджень

Головна  >>  Новини  >>  Відбувся навчальний візит до Центру європейських досліджень

30 травня – 6 червня Квадрівіум організував навчальний візит до Центру європейських досліджень у м. Ясси, Румунія. На основі конкурсу до участі у візиті було затверджено Наталю Попову

У рамках проекту ENACTED «Європейський Союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні» (2017-2625), що реалізується за підтримки Європейського Союзу, з дослідницької метою і для встановлення професійних академічних контактів 30 травня – 6 червня Квадрівіум організував навчальний візит до Центру європейських досліджень у м. Ясси, Румунія. На основі конкурсу до участі у візиті було затверджено Наталю Попову, аспірантку кафедри міжнародних відносин ЧНУ.

«Час перебування у Яссах був насиченим та продуктивним. Враховуючи тематику мого дослідження, що стосується особливостей відносин між Україною та Європейським Союзом у контексті сучасних процесів європеїзації, візит до Центру європейських студій був корисним завдяки можливості обговорити деякі дискусійні питання зі співробітниками центру, – розповідає Наталя. – Важливою була  також можливість працювати у бібліотеці Центру як з друкованими виданнями (новою та актуальною англомовною літературою), так і з електронними базами даних. Співробітники Центру забезпечили якнайкращі умови для того, щоб мій навчальний візит був ефективним, інформативним і цікавим. Було обговорено можливості для подальшої участі у наукових заходах, що проводяться Центром, та можливості і вимоги щодо публікацій у виданнях Центру».

Квадрівіум сподівається, що результати роботи під час навчального візиту Наталі знайдуть своє відображення у подальших її наукових розробках після успішного захисту кандидатської дисертації.

34536759_1733703120039177_6122787244102123520_o


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *