Квадрівіум сприяє виходу інтелектуального продукту українських вчених за межі українського наукового простору

Головна  >>  Новини  >>  Квадрівіум сприяє виходу інтелектуального продукту українських вчених за межі українського наукового простору

У наукову бібліотеку Університету Павела Йозефа Шафаріка в Кошіце було передано наукові праці лекторів, які були запрошені представити свої дослідження в рамках публічного лекторіуму Квадрівіуму

Одним із завдань ГО «Квадрівіум» є менеджмент інтелектуального потенціалу українських вчених та популяризація їхніх наукових досліджень. Так, протягом 2014-2017 рр. Квадрівіум організував для чернівецької громадської  й науково-освітньої спільноти серію науково-популярних лекцій відомих українських науковців, громадських діячів, лідерів думок, які представили власні наукові дослідження та проінформували громадськість про найбільш життєздатні ідеї для розвитку демократичних суспільств.

Така діяльність команди ГО «Квадрівіум» не залишилась непоміченою та була відзначена в тому числі і Директором Департаменту британських та американських студій, факультету мистецтв Університету Павела Йозефа Шафаріка в Кошіце (Словаччина), професором, доктором Славкою Томащіковою.

Перебуваючи на постодкторському стажуванні у Чернівецькому національному університеті, Славка Томащікова зустрілася з головою ГО «Квадрівіум» Інною Кубай для обговорення можливих векторів співпраці у науковій й громадсько-просвітницькій сфері. У наукову бібліотеку Університету Павела Йозефа Шафаріка в Кошіце було передано наукові праці лекторів, які були запрошені представити свої дослідження в рамках публічного лекторіуму Квадрівіуму.

Inna books-page-001


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *