Yearly Archives : 2020

Головна  >>  2020

Реальність  пандемії, спричиненої коронавірусом, зумовила необхідність переосмислення формату Міжнародного симпозіуму сусідства, що цього року святкував своє 10-річчя.

Quadrivium – серед переможців третього конкурсу в рамках проєкту EU4USociety “Громадська підтримка інтегрованого управління кордонами та транскордонної співпраці між Україною і ЄС”

Запрошуємо на Міжнародний симпозіум сусідства (INS), що цьогоріч проходитиме з 11 по 17 грудня в адаптованому онлайн форматі.

Експерт ГО “Quadrivium” Марічка Процюк за підсумками місцевих виборів 2020 року в Україні дала коментар для спільного проєкту “Pole Widzenia”

Надія Бурейко, заступниця голови ГО “Квадрівіум”, взяла участь у міжнародній конференції “Майбутнє політик розширення та партнерства ЄС: акторність ЄС у Південно-Східній Європі та Східному сусідстві”.

З метою ідентифікувати особливості ціннісного діалогу поколінь у рамках проекту «Діалог поколінь: цінності, культура, досвід, наступництво» було ініційовано проведення експертних інтерв’ю.

З урахуванням результатів оцінювання есе конкурсною комісією та голосування за відео-презентації у фейсбуці оголошуємо фінальні результати національного етапу конкурсу

У рамках науково-просвітницького проєкту buk_science days. Весна 2020» було представлено програмні заходи дослідницько-освітньої ініціативи ENACTED «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах»

Quadrivium до Днів Європи і Днів європейського сусідства у рамках проекту ENACTED «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації участі ЄС на східних кордонах» (2017-2625) долучився до організаторів “BukScience Days. Весна-2020”.