Monthly Archives : February 2018

Головна  >>  2018  >>  February

Перша робоча зустріч, що ознаменувала початок роботи мережевого проекту ENACTED, відбулася в Яссах, Румунія, 23-24 лютого 2017 р. До участі були запрошені представники кожного партнера, що входить у мережу.

– Юнна Гейдор про рік навчання в Коледжі Європи у Брюгге, вузі, що «є для європейської політичної еліти тим самим, що Гарвардська школа бізнесу – для американського корпоративного світу»

Покажчик «Eugen Ehrlich: Bibliographic Index» виданий видавництвом Vernon Press за авторства д.ю.н. Сергія Нежурбіди (експерт ГО «Квадрівіум», директор Центру німецького права)

9-10 лютого Надія Бурейко, експерт «Квадрівіуму», представила свій дослідницький проект на семінарі «Етнополітика в Центральній та Східній Європі у плинні часи», що проходив в Університеті Тарту, Естонія.

– про навчання у Кембриджському університеті розповідає Артем Шаіпов, голова Правління Асоціації «Професійний уряд», що об’єднує українців-випускників провідних університетів планети та слугує громадянською платформою сприяння створенню в Україні кращого уряду в світі

Квадрівіум радо оголошує про відбір учасників на Міжнародний симпозіум сусідства