Monthly Archives : January 2018

Головна  >>  2018  >>  January

Заступник голови Квадрівіуму Надія Бурейко – cпівавтор монографії ‘The European Union and its eastern neighbourhood. Europeanisation and its twenty-first-century contradictions’, опублікованої британським видавництвом Manchester University Press.

З 15 по 28 січня 2018 року Інна Кубай, голова Квадрівіуму, перебувала на науковому стажуванні в Інституті Георга Екерта Ляйбніцського міжнародного інституту з досліджень шкільного підручника у м. Брауншвайг (Німеччина). 

 – Денис Перцев про особливості фінської системи вищої освіти

У статті проаналізовано вплив багатовекторності / “маятниковості” зовнішньої політики України на імідж держави

Запрошуємо аспірантів та постдоків (не більше 4 років після захисту) подаватися на літню школу зі Східного партнерства, що проходитиме у м. Орадя, Румунія, 6-13 червня 2018 року.

Надія Бурейко: Рік президентства Трампа та Україна. Про перший рік в овальному кабінеті одного з найбільш протирічливих президентів США

 – Олександр Пузирний ділиться досвідом здобуття освіти у Фінляндії

Проект представляли заступник голови ГО «Квадрівіум»…

10 січня 2018 року в будинку з левами (каб. №418) за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука відбудеться презентація книги «Буковина як контактна зона: аналіз ідентичностей, уявлень та сприйняття в українсько-румунському прикордонні».