Yearly Archives : 2017

Головна  >>  2017

– Єгор Брайлян ділиться досвідом академічної мобільності у Констанцському університеті (ФРН) за програмою Erasmus +

У наукову бібліотеку Університету Павела Йозефа Шафаріка в Кошіце було передано наукові праці лекторів, які були запрошені представити свої дослідження в рамках публічного лекторіуму Квадрівіуму

ГО “Quadrivium” радо інформує про старт проекту у рамках напряму Жана Моне програми ERASMUS+ ‘Європейський союз та країни сусідства. Мережа для активізації участі ЄС у східному прикордонні – ENACTED’ (2017-2625)!

Вступ до видання написаний спільно фахівцями-юристами двох держав: з румунської сторони – ректор Ясського університету імені Александру Іоaна Кузи, міністр юстиції Румунії, д.ю.н., проф. Тудорел Тоадер та з української сторони – експерт ГО «Квадрівіум», помічник ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,  д.ю.н., доц. Сергій Нежурбіда.  

Експерти “Квадрівіум” Оксана Добржанська та Надія Бурейко очолювали оргкомітет конференції «Актуальні проблеми зовнішньої політики України» з моменту її заснування у 2006 році і під час її десятилітнього ювілею рік тому передали цю ініціативу молоді – теперішнім студентам

Надія Бурейко, заступник голови ГО «Квадрівіум», вперше взяла участь у заходах, організованих Союзом українців Румунії. 

Інна Кубай: Українські баталії за мову у міжнародній грі престолів

Надія Бурейко, заступник голови ГО «Квадрівіум» презентувала дослідницький проект «Буковина як контактна зона» на міжнародній конференції «Етноконфесійні ідентичності та образ «іншого» у Східній Європі: між стереотипом і пізнанням».

4-5 жовтня 2017 р. голова ГО “Quadrivium” Інна Кубай взяла участь у заходах, ініційованих Представництвом Фонду Ганса Зайделя з нагоди 25-тилітнього ювілею роботи Фонду в Україні.

Сергій Нежурбіла: про цінності людини і норми права