Monthly Archives : February 2017

Головна  >>  2017  >>  February

Упродовж тижня тридцять учасників Зимової школи, які завітали до Чернівців з 14 областей України, вели дискусії про те, яким чином цінності об’єднаної Європи співвідносяться з цінностями українського суспільства.

Ініційована Квадрівіумом зимова школа „Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту” відкрита сьогодні, 21 лютого, у м. Чернівці. 

18 лютого в Сучаві (Румунія) та 20 лютого в Чернівцях (Україна) відбулася презентація дослідження в рамках проекту ,,Буковина як контактна зона”, що спільно виконується Центром управління та культури Європи Університету Санкт-Галлена (Швейцарія), науковою громадською організацією ,,Квадрівіум” (Україна) та Центром Європейських студій Ясського університету ім. А.Й. Кузи (Румунія)

Запрошуємо Вас на презентацію дослідження в рамках проекту ,,Буковина як контактна зона”, що спільно виконується Центром управління та культури Європи Університету Санкт-Галлена (Швейцарія), науковою громадською організацією ,,Квадрівіум” (Україна) та Центром Європейських студій Ясського університету ім. А.Й. Кузи (Румунія) за сприяння

Надія Бурейко: На думку Дональда Трампа, Сполучені Штати Америки – єдина держава в світі, чия імміграційна система ставить потреби інших держав вище своїх власних. Якою буде імміграційна політика нового президента США, а чому вона базуватиметься і які будуть її наслідки