“Квадрівіум” – на 48ій конвенції ASEEES у Вашингтоні

Головна  >>  Новини  >>  “Квадрівіум” – на 48ій конвенції ASEEES у Вашингтоні

Надія Бурейко, дослідниця ГО «Квадрівіум», представила своє наукове дослідження на 48й щорічній конвенції ASEEES, що цьогоріч проходила у Вашингтоні, США.

Надія Бурейко, дослідниця ГО «Квадрівіум», представила своє наукове дослідження в секції, присвяченій мові, політиці ідентичностей та регіональним відносинам на пострадянському просторі, в рамках 48ої щорічної конвенції ASEEES, що цьогоріч проходила у Вашингтоні, США з 17 по 20 листопада. Крім того, Надія Бурейко взяла участь в обговоренні проблем безпеки в контексті анексії Криму Росією та війни на Донбасі, інформаційної складової конфлікту тощо в рамках інших секцій.

Заснована в 1948 році, Асоціація слов’янських, східноєвропейських та євразійських досліджень (ASEEES) є некомерційним, неполітичним, науковим товариством, провідною міжнародною організацією з фокусом на дослідження Центральної  Азії, Кавказу, Росії та Східної Європи в регіональному і глобальному контекстах. Детальну програму конвенції можна переглянути на офіційному сайті за посиланням http://aseees.org/convention/program


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *