Yearly Archives : 2016

Головна  >>  2016

Що ж створює в квартирі “європейський стиль”? Ймовірно, тільки одне: комплекс уявлень про Європу як про найпридатніше та найсприятливіше для людини середовище – і міцна віра, що так воно і є. Сам же цей комплекс є одним із найпотужніших і водночас найменш стабільних міфологічних конструктів сучасності.

Надія Бурейко, заступник голови «Квадрівіуму», успішно завершила навчальні курси у рамках семінару з лідерства для представників неурядових організацій. Семінар проходив у Братиславі, Славаччина, з 6 по 9 грудня

На запрошення Європейської мережі пам’яті та солідарності Надія Бурейко, дослідниця Квадрівіуму, взяла участь у конференції, присвяченій концепції іn-between, що відбулася у Варшаві 2-3 грудня 2016 року.

Міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики  України» відсвяткувала свій десятий ювілей. Серед організаторів заходу вже третій рік поспіль – ГО “Квадрівіум”.

Стартував новий проект Квадрівіуму, присвячений цінностям об’єднаної Європи та українського суспільства. Перший захід – подіумна дискусія „Європейські цінності і Україна: міфи та реальність” – був проведений 25 листопада у Маріуполі.

Надія Бурейко: Під час щорічного саміту Україна-ЄС теми безвізового режиму та успішності/неуспішності імплементації Угоди про асоціацію – знову в топі новин.

Надія Бурейко, дослідниця ГО «Квадрівіум», представила своє наукове дослідження на 48й щорічній конвенції ASEEES, що цьогоріч проходила у Вашингтоні, США.

Громадська організація “Quadrivium” запрошує Вас взяти участь у подіумній дискусії “Європейські цінності і Україна: міфи та реальність”, яка відбудеться 25 листопада у Маріполі за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні та Фонду Розвитку Маріуполя.

У вівторок, 8 листопада, на радіо «Буковина» з дослідником ГО «Квадрівіум», кандидатом політичних наук Надією Бурейко говорили про довгоочікуване рішення про безвіз

–  Дмитро Панчук ділиться досвідом написання кандидатської дисертації у Бельгії