Monthly Archives : November 2016

Головна  >>  2016  >>  November

Міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики  України» відсвяткувала свій десятий ювілей. Серед організаторів заходу вже третій рік поспіль – ГО “Квадрівіум”.

Стартував новий проект Квадрівіуму, присвячений цінностям об’єднаної Європи та українського суспільства. Перший захід – подіумна дискусія „Європейські цінності і Україна: міфи та реальність” – був проведений 25 листопада у Маріуполі.

Надія Бурейко: Під час щорічного саміту Україна-ЄС теми безвізового режиму та успішності/неуспішності імплементації Угоди про асоціацію – знову в топі новин.

Надія Бурейко, дослідниця ГО «Квадрівіум», представила своє наукове дослідження на 48й щорічній конвенції ASEEES, що цьогоріч проходила у Вашингтоні, США.

Громадська організація “Quadrivium” запрошує Вас взяти участь у подіумній дискусії “Європейські цінності і Україна: міфи та реальність”, яка відбудеться 25 листопада у Маріполі за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні та Фонду Розвитку Маріуполя.

У вівторок, 8 листопада, на радіо «Буковина» з дослідником ГО «Квадрівіум», кандидатом політичних наук Надією Бурейко говорили про довгоочікуване рішення про безвіз

–  Дмитро Панчук ділиться досвідом написання кандидатської дисертації у Бельгії 

2 листопада експерт ГО «Квадрівіум» Оксана Добржанська взяла участь у передачі на радіо «Буковина».

Тижнева програма обміну «Нас об’єднує майбутнє», організована ГО «Квадрівіумом» та Фундацією «Енергія для Європи» за сприяння Польсько-Української Ради молодіжних обмінів, завершилася 30 жовтня. У ході проекту учасники мали змогу подискутувати про основні проблеми й перспективи розвитку польсько-українських відносин, з’ясувати вплив історії