Monthly Archives : October 2016

Головна  >>  2016  >>  October

30

Oct

Артур Кадельник підбиває підсумки тижня

29

Oct

Вікторія Циганюк та Богдан Куделько про шостий день українсько-польського молодіжного обміну

28

Oct

П’ятий день спільного українсько-польського проекту «Нас об’єднує майбутнє» проходив у місті Суха-Безкидська. Ознаменувався він кількома неймовірно цікавими зустрічами і подіями.

27

Oct

Марина Дмитрук й Олександр Селескеров діляться враженнями про п’ятий день українсько-польської програми обміну

26

Oct

Третій день був також насичений подіями.

25

Oct

Оксана Хоміцька та Євген Рибак діляться враженнями про другий день українсько-польського молодіжного обміну «Нас об’єднує майбутнє / Łączy nas przyszłość’

24

Oct

У рамках проекту «Нас об’єднує майбутнє / Łączy nas przyszłość», організованого ГО «Квадрівіум» та Фундацією «Енергія для Європи», 24 жовтня успішно стартував перший день програми обміну молоді з України та Польщі в м. Суха Бескидзька, Польща.

Українсько-польський проект ‘Нас об’єднує майбутнє’, ініційований ГО «Квадрівіум» спільно з Фундацією «Енергія для Європи», розпочався сьогодні, 24 жовтня, в м. Суха Бескидзька, Польща. Проект об’єднує 40 молодих людей з України та Польщі з метою обговорення проблем спільної історії і способів уникнення непорозумінь у майбутньому.

Надія Бурейко, дослідниця ГО «Квадрівіум», виступила у секції, присвяченій побічним ефектам української кризи в Південно-Східній Європі, на міжнародній конференції у Бухаресті.

20 жовтня 2016 р. ГО “Quadrivium” з метою популяризації інтелектуального продукту українських науковців організувала у м. Чернівці публічну лекцію Тараса Чухліба “Гетьмани України: колективний історико-антропологічний портрет”.