Monthly Archives : May 2016

Головна  >>  2016  >>  May

– Василь Михайлович про навчання за програмами Erasmus Mundus Emerge та Erasmus+.

ГО ,,Quadrivium” виступила партнером та підтримала Школу молодого викладача, що проходила у Чернівцях 23-25 травня 2016 року. Голова Квадрівіуму Інна Кубай виступила у ролі тренера в Школі, прочитавши дві лекції.

Міжнародна конференція EURINT “Східне партнерство під напругою – час на переосмислення” була організована проходила 20-21 травня 2016 року. Квадрівіум на конференції був представлений двома експертами – Оксана Добржанська та Надія Бурейко представили свої наукові дослідження в секціях… 

Продовжуючи традицію організації цікавих науково-просвітницьких заходів у рамках діяльності ГО «Quadrivium», 17 травня 2016 р. у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка публічну лекцію «Буковинська толерантність» – розуміючи місцеві наративи культурного різноманіття у Чернівцях» для чернівчан та гостей міста прочитав координатор Центру європейських студій університету в Лунді (Швеція) Ніклас Бернсанд.

17 травня 2016 р. у Чернівцях вперше було проведено громадський науково-просвітницький захід ,,bukScienceDays”, який мав на меті доступним і водночас незвичним способом популяризувати науку та її досягнення, активно залучаючи до наукової творчості молодь. ГО ,,Quadrivium” стала однією з ідейних натхненників та співорганізаторів заходу.

Квадрівіум запрошує! 17 травня 2016 р. у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка (Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів, 2-й поверх) публічну лекцію на тему «Буковинська толерантність» – розуміючи місцеві наративи культурного різноманіття у Чернівцях» прочитає координатор Центру європейських студій університету в Лунді (Швеція) Ніклас Бернсанд.

– Ксенія Хірвоніна про здобуття освіти в Італії.

Ніклас Бернсанд: У статті досліджено спогади про етнічну різноманітність Чернівців на основі аналізу матеріалів місцевих газет, опублікованих до 600-річчя Чернівців

12-13 травня 2016 року у Львові відбувся ІІ Українсько-польський науковий форум ,,Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний виміри”.