Monthly Archives : April 2016

Головна  >>  2016  >>  April

27 квітня 2016 р. в рамках проекту ГО «Квадрівіум» «Scientia Est Potentia: освіта без кордонів» у Науковій бібліотеці Чернівецького університету Президент Української асоціації юдаїки Віталій Черноіваненко прочитав публічну лекцію на тему “Система освіти в державі Ізраїль”.

ГО «Квадрівіум» в особі Марічки Процюк була представлена на Форумі культурної дипломатії України, що проходив 27 квітня 2016 року у Дипломатичній академії МЗС України.

– Крістіна Лазор, практикантка Посольства України у Федеративній Республіці Німеччини

Запрошуємо Вас на лекцію Віталія Черноіваненка, присвячену історії становлення ізраїльської системи освіти від початку формування в додержавний період до сьогодення. Захід відбудеться 27 квітня 2016 року у Науковій бібліотеці…

Представниця ГО «Квадрівіум» Марічка Процюк виступила в ролі ментора-модератора у Моделюванні Верховної Ради України «Ліга молодих парламентарів»

Кандидат філологічних наук, літературознавець, письменниця, художниця, громадський діяч Христя Венгринюк ділиться міркуваннями на тему законсервованості української філологічної науки, існуючих штампів і догм 

– Аліна Кульпінська ділиться враженнями щодо різниці між українською і закордонною системами освіти

Упродовж березня – липня 2015 року Центр політичних студій та аналітики (віднедавна – центр «Ейдос») провів три семінари «Вищої політичної школи», присвячені актуальним питанням суспільного життя, в яких взяли участь по 40 учасників зі східного та західного регіонів України.

Петра Швардова: У статті розкрито особливості спадку комуністичної епохи у Центрально-Східній Європі, а також трансформації та нові інтерпретації цього спадку у сучасному європейському контексті. Особливу увагу приділено українському шляху перетворення та європеїзації культурної сфери.

– Наталія Cопилюк ділиться враженнями про дослідницьке стажування в Університеті Сорбонна Нова Париж 3 (Франція)