Monthly Archives : November 2015

Головна  >>  2015  >>  November

25 та 26 листопада 2015 р. у Чернівцях Українська миротворча школа спільно з ГО «Квадрівіум» та ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» за фінансового сприяння Посольства Великої Британії в Україні провели круглий стіл та однойменний семінар-тренінг «Чутки як додаткове джерело конфліктів».

25 листопада у Чернівцях відбувся круглий стіл, присвячений переосмисленню Східного партнерства у контексті конфлікту в Україні. Захід організований Центром європейських студій Ясського університету ім. А.Й. Кузи та ГО «Квадрівіум»

24 листопада 2015 року Українська миротворча школа спільно з ГО «Квадрівіум» та ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» провела у Чернівцях круглий стіл, присвячений темі буковинської багатоетнічності. Захід відбувся за фінансового сприяння Посольства Великої Британії в Україні…

20 листопада 2015 року у Черніцях відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція  студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України», співорганізатором якої цьогоріч виступила ГО «Квадрівіум».

Для науковців, експертів, громадських активістів, журналістів, представників влади, студентів та аспірантів. Запрошуємо Вас на круглий стіл, присвячений переосмисленню Східного партнерства у контексті конфлікту в Україні. Захід організований у рамках проекту Жан Моне Програми Еразмус+ «Східне партнерство під напругою – час для переосмислення?» Центром європейських студій Ясського університету ім. А.Й. Кузи…