Monthly Archives : December 2014

Головна  >>  2014  >>  December

На запрошення ГО «Квадрівіум» 26 грудня 2014 р. відбулася зустріч з асистентом проекту AGREE Європейської Академії Берліну (Німеччина).

З метою змотивувати студентів та молодих активістів до академічної мобільності та міжнародного діалогу експерт ГО «Квадрівіум» Надія Бурейко зустрілася зі слухачами Школи лідерів у Чернівцях 23 грудня, інформуючи їх про наявні міжнародні програми, спрямовані на виховання молодих лідерів, волонтерів, правозахисників та націлені на розвиток особистих та професійних якостей молоді.

На запрошення ГО «Квадрівіум» 26 грудня 2014 р. відбудеться зустріч з Оксаною Чебан, асистентом проекту AGREE Європейської Академії Берліну (Німеччина; http://www.eab-berlin.de/Startseite.13+M52087573ab0.0.html). У рамках зустрічі Оксана Чебан розповість про особливості німецької освіти, пошуку роботи в Україні та Німеччині, функціонування політичних та громадянських інститутів, а також представить проект Європейської Академії Берліну “Akademie…

“Квадрівіум” прийняв участь у Десятій сесії Школи європейських студій («EU Study Days»), яка проходила у Чернівцях 10-14 грудня 2014 року. Менеджер з адміністративної роботи ГО «Квадрівіум» Марія Процюк взяла активну участь у заходах Школи.

9-14 грудня 2014 р. в Чернівцях відбулася «Регіональна академія транскордонного співробітництва 2014 р.». Представник ГО «Квадрівіум» Віктор Мудеревич взяв участь у роботі другої групи, присвяченої проблемам організації проектів та пошуку ресурсів для їх реалізації.

Експерт «Квадрівіуму» Надія Бурейко обговорила ситуацію в Україні в рамках публічної дискусії на тему «Конфлікт в Україні: актори та інтереси», організованої форумом з питань безпекової політики в Університеті Санкт Галлена (Швейцарія).