Monthly Archives : November 2014

Головна  >>  2014  >>  November

29 листопада експерт-аналітик ГО «Квадрівіум» Надія Бурейко відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, який проходив у французському місті Анмас, де було представлено чимало міжнародних і регіональних громадських організацій.

17 листопада у світлі головування Італії в Раді Європейського Союзу Енріко Летта, колишній прем’єр-міністр Італії (перебував на посаді до лютого 2014 року), поділився своїм баченням майбутнього Європи. У заході прийняла участь Надія Бурейко, експерт ГО «Квадрівіум».

Даний матеріал доступний лише на англомовній версії сайту

Олег Чабала: Однією з підвалин Болонського процесу є концепція «Відкритого простору європейської освіти», яка створила умови для взаємодії національних особливостей та спільних інтересів в межах держав Європейського союзу та держав-сусідів, які підтримують Болонський процес. Важливість відповідного процесу пов’язана не тільки з важливістю освіти та освітнього розвитку, але й розвитком та…

13 листопада у конференц-залі факультету історії, політології та міжнародних відносин відбувся круглий стіл, одним із організаторів яких стала ГО «Квадрівіум».

13 листопада у конференц-залі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету відбудеться круглий стіл «Інформаційна безпека України в умовах неоголошеної війни», одним із організаторів якого виступає ГО «Квадрівіум». До участі запрошуються…