Онлайн формат не на заваді: 10 річниця Міжнародного симпозіуму сусідства

Головна  >>  Новини  >>  Онлайн формат не на заваді: 10 річниця Міжнародного симпозіуму сусідства

Реальність  пандемії, спричиненої коронавірусом, зумовила необхідність переосмислення формату Міжнародного симпозіуму сусідства, що цього року святкував своє 10-річчя.

Реальність  пандемії, спричиненої коронавірусом, зумовила необхідність переосмислення формату Міжнародного симпозіуму сусідства, що цього року святкував своє 10-річчя. Попри неможливість провести Симпозіум у Стамбулі в червні 2020 року, як це початково планував  Квадрівіум та наші партнери, Центр міжнародних та європейських досліджень (CIES) та ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву», Симпозіум все ж таки відбувся в оновленому форматі онлайн 10-17 грудня. Широке коло учасників із різних країн, неформальне спілкування, активні дискусії, жвавий обмін думками, пошук нових альтернативних шляхів вирішення ненових проблем – онлайн формат не став на заваді звичній атмосфері Симпозіуму, що вже давно стала мережею партнерів і друзів.

Цього року фокусом дискусій стала оцінка ролі громадянського суспільства в епоху COVID19 у країнах європейського сусідства та вплив громадянського суспільства на молодіжну політику, гендерну динаміку, міжкультурний діалог, сталий розвиток тощо. Усі сесії носили інтерактивний характер і спонукали учасників до активного залучення до дискусій, які модерувалися досвідченими експертами.

Усі матеріли, напрацьовані під час сесій, будуть покладені в основу аналітичної публікації.

З програмою Симпозіуму можна ознайомитися ТУТ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *