• УКР
  • DEU
  • ENG
Цінності об'єднаної Європи і українського суспільства:
проблеми співвідношення та механізм транзиту
У системі зовнішньополітичних пріоритетів України євроінтеграція, після Революції гідності посідає особливе місце. Однак, виходячи із сучасних суспільно-політичних й економічних реалій, рівня публічного дискурсу, українське населення досі не дало собі однозначної відповіді на питання: що таке європейські цінності, що Україна може запропонувати Європі та світу, яким є комплекс європейських цінностей, традицій та норм, які ми прагнемо впровадити.

Для подолання дефіциту теоретико-практичних заходів неформальної та громадянської освіти, пов’язаних із вищезазначеним комплексом проблем, залучаючи представників академічного та експертного середовищ, активістів Євромайдану, ГО „Quadrivium” ініцівав проект „Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту”. Його мета - популяризація цінностей об’єднаної Європи серед конформістсько налаштованого населення України та напрацювання механізмів їхнього транзиту.

Ключові етапи реалізації проекту:

  • подіумна дискусія „Європейські цінності і Україна: міфи та реальність” у м. Маріуполь (25.11.2016 р.), проведена з метою деміфологізації та популяризації в українському суспільстві ціннісних засад функціонування об’єднаної Європи;
  • зимова школа „Цінності об’єднаної Європи та українського суспільства: проблеми співвідношення і механізми транзиту” у м. Чернівці (21-25.02.2017 р.), під час якої представники академічного та експертного середовищ, громадські активісти, політики разом із молоддю з різних регіонів України напрацювали утилітарні шляхи транзиту європейських цінностей і практичні механізми їхнього впровадження в українські суспільно-політичні реалії;
  • школа лідерства та активізації громадянина „Цінності об’єднаної Європи й українського суспільства: лідери думок в дії” (16-20.12.2018 р.) у м. Чернівці. Мета школи – сприяти підготовці лідерів нового типу у професійному, громадському та політичному житті країни.
ПРОЕКТ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ЗА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ПРЕДСТАВНИЦТВА ФОНДУ ГАНСА ЗАЙДЕЛЯ В УКРАЇНІ
КООРДИНАТОРТ ПРОЕКТУ - ГО "КВАДРІВІУМ"
Партнери проекту: