КВАДРІВІУМ

 “КВАДРІВІУМ” – ГРОМАДСЬКА НАУКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ, ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ ЯКОЇ Є ПРОВЕДЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА РОЗРОБКА ІННОВАЦІЙНИХ ПРАКТИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ, ЩО СПРИЯЮТЬ ДОСЯГНЕННЮ ОСНОВНИХ ЧОТИРЬОХ ЦІЛЕЙ: РОЗВИТОК ТА ПІДТРИМКА ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА І ПРОСУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНИХ ЦІННОСТЕЙ В УКРАЇНІ; АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ І МОЖЛИВОСТЕЙ КРАЇН ПОСТРАДЯНСЬКОГО ПРОСТОРУ; МЕНЕДЖМЕНТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНСЬКИХ ВЧЕНИХ І СТВОРЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНИХ ІННОВАЦІЙНИХ ІНІЦІАТИВ; НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ГЛОБАЛЬНИХ, РЕГІОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ СВІТУ ТА ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО НАЙБІЛЬШ ЖИТТЄЗДАТНІ ІДЕЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА.
МІСІЯ ГРОМАДСЬКОЇ НАУКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КВАДРІВІУМ» – МІЖДИСЦИПЛІНАРНЕ ВИВЧЕННЯ ВАГОМИХ ДОСЯГНЕНЬ СОЦІОКУЛЬТУРНОГО, ПОЛІТИКО-ПРАВОВОГО, МОРАЛЬНО-ЦІННІСНОГО ДОСВІДУ КРАЇН ЗАХІДНОГО СВІТУ ЗАДЛЯ ПОШИРЕННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ ЙОГО ІМПЕРАТИВІВ В УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ.

page content image

Наша команда

Інна Кубай
Голова ГО «Квадрівіум», к.політ.н.
Надія Бурейко
Заступник голови ГО «Квадрівіум», к.політ.н.
Віктор Мудеревич
Секретар ГО «Квадрівіум», к.і.н.
Наталія Сопилюк
Експерт ГО «Квадрівіум», д.ю.н.


Запрошуємо ознайомитися з аналітичним звітом “Куди прямуєш, громадянське суспільство, у країнах європейського сусідства?”

Щороку в третю суботу травня в Україні відзначать День Європи. У переддень цього дня 14 травня 2021 року в рамках проекту ENACTED відбувся круглий стіл…