КВАДРІВІУМ

 “КВАДРІВІУМ” – ГРОМАДСЬКА НАУКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ, ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ ЯКОЇ Є ПРОВЕДЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА РОЗРОБКА ІННОВАЦІЙНИХ ПРАКТИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ, ЩО СПРИЯЮТЬ ДОСЯГНЕННЮ ОСНОВНИХ ЧОТИРЬОХ ЦІЛЕЙ: РОЗВИТОК ТА ПІДТРИМКА ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА І ПРОСУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНИХ ЦІННОСТЕЙ В УКРАЇНІ; АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ І МОЖЛИВОСТЕЙ КРАЇН ПОСТРАДЯНСЬКОГО ПРОСТОРУ; МЕНЕДЖМЕНТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНСЬКИХ ВЧЕНИХ І СТВОРЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНИХ ІННОВАЦІЙНИХ ІНІЦІАТИВ; НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ГЛОБАЛЬНИХ, РЕГІОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ СВІТУ ТА ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО НАЙБІЛЬШ ЖИТТЄЗДАТНІ ІДЕЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА.
МІСІЯ ГРОМАДСЬКОЇ НАУКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КВАДРІВІУМ» – МІЖДИСЦИПЛІНАРНЕ ВИВЧЕННЯ ВАГОМИХ ДОСЯГНЕНЬ СОЦІОКУЛЬТУРНОГО, ПОЛІТИКО-ПРАВОВОГО, МОРАЛЬНО-ЦІННІСНОГО ДОСВІДУ КРАЇН ЗАХІДНОГО СВІТУ ЗАДЛЯ ПОШИРЕННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ ЙОГО ІМПЕРАТИВІВ В УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ.

page content image

Наша команда

inna
Інна Кубай
Голова ГО «Квадрівіум», к.політ.н.
N
Надія Бурейко
Експерт ГО «Квадрівіум», к.політ.н.
_DSC0599
Віктор Мудеревич
Експерт ГО «Квадрівіум», к.і.н.
Dobrwanska
Оксана Добржанська
Експерт ГО «Квадрівіум», к.політ.н.


– Оксана Манчуленко ділиться досвідом проведення дослідження у Джорджтаунському університеті, США, в рамках програми Фулбрайта

Надія Бурейко: Інформацію про набуття чинності Угоди опублікував офіційний журнал Європейського Союзу 25 липня. Однак асоціація – не членство і навіть не обіцянка членства. Про це в Україні часто забувають, підміняючи поняття і провокуючи непорозуміння з європейскими партнерами.